Duik het bed in met BN'ers
Ver-van-je-BedShow
Op donderdag 28 november organiseert Aidsfonds de Ver-van-je-BedShow: een unieke actie om het gesprek over hiv en aids aan te wakkeren. Midden op het Museumplein, voor het Stedelijk Museum, ligt een indrukwekkend 20 meter lang bed. Hier kunnen voorbijgangers in gesprek met BN’ers, experts en activisten over het wereldwijde probleem van hiv en aids.
Hoewel hiv en aids voor velen in Nederland ver-van-hun-bed lijken, zijn de cijfers wereldwijd alarmerend. Jaarlijks sterven nog steeds 630.000 mensen aan de gevolgen van aids, ondanks beschikbare middelen en kennis om dit te voorkomen. Aidsfonds benadrukt met deze actie dat solidariteit en gesprekken cruciaal zijn om een aidsvrije generatie te realiseren.
Kruip in bed met BN’ers en activisten
Bekende gezichten zoals Angela Groothuizen en Loiza Lamers schuiven aan, samen met mensen die dagelijks leven met hiv of zich inzetten voor bewustwording en gelijke rechten. Van CEO Mark Vermeulen tot activiste Monalisa Akintole: elk gesprek brengt het onderwerp dichterbij.
Kom langs en praat mee
De Ver-van-je-BedShow vindt plaats op 28 november van 10.00 tot 14.00 uur op het Museumplein in Amsterdam. Iedereen is welkom om het gesprek aan te gaan – want verandering begint met luisteren en delen.