Essence of Summer

Pandora vangt de zomer in haar meest vluchtige vorm

Zomer zoals je ’m het liefst beleeft: warm, een tikje ongrijpbaar en vol onverwachte momenten. Met PANDORA ESSENCE brengt Pandora precies dat gevoel tot leven in een 22-delige collectie die draait om beweging, natuur en de schoonheid van het moment zelf.

De collectie – bestaande uit zegelringen, bangles en oorbellen – is geïnspireerd op zomerse regen: die korte, verfrissende buien die alles even stilzetten en tegelijk laten glinsteren. Delicate druppelvormen, organische lijnen en asymmetrische stenen geven elk stuk een nonchalante, bijna toevallige elegantie. Alsof het zo uit de natuur is geplukt.

Wie goed kijkt, herkent de verwijzingen naar kustlijnen en wind. Organische hangers doen denken aan gladde kiezelstenen langs de zee, terwijl zacht gebogen armbanden de vloeiende beweging van water en lucht volgen. Alles voelt licht, vrij en intuïtief. Precies zoals een zomer zou moeten zijn.

De sieraden zijn uitgevoerd in verguld goud en sterling zilver, met ontwerpen in zowel volledig verguld als tweekleurig metaal. Subtiele details, zoals cubic zirconia, zijn verwerkt via een flush setting-techniek, waardoor de stenen naadloos opgaan in het metaal – als druppels die even blijven hangen voordat ze verdwijnen. De collectie laat zich moeiteloos combineren met bestaande favorieten of juist nieuwe vondsten.

Naast Pandora Essence duikt ook de Pandora Moments Blue Ocean-collectie verder de zomer in. Denk aan speelse visbedels met emaille details, Murano-glaskralen met een door zout en zon verweerde look en oorstuds in stralende zonvormen. Kleine herinneringen aan alles wat je onderweg kunt vinden: een glimp van de zee, een stukje strand, een onverwacht moment.

De Pandora Timeless-lijn vertaalt datzelfde gevoel naar kleur en eenvoud: watermeloenroze, citroengeel en mintgroen brengen een frisse knipoog naar lange stranddagen en zinderende middagen.

‘De collectie is ontstaan uit een van de meest vluchtige momenten van de zomer: zomerse regen,’ aldus de creative directors. ‘We wilden de natuur niet alleen vertalen, maar haar taal volgen – haar ritme, imperfectie en schoonheid.’

nl.pandora.net/nl/

LEES OOK: Zomeroutfits geïnspireerd op Sex and the City