Echoes of Flow
Van kunst in een fles naar kunst aan de muur
Dat de nieuwe Dalmore Luminary No.3 meer dan een drankje is, wist we al – het is een ervaring, een verzamelstuk en een gespreksonderwerp in één. De derde editie van The Luminary Series is het resultaat van een unieke samenwerking tussen The Dalmore en architect Ben Dobbin van het gerenommeerde ontwerpbureau Foster + Partners (bekend van o.a. Apple Park). Geen standaard flessenpresentatie, maar een whisky die wordt vergezeld door design op museumwaardig niveau. Een kunstzinnige inspiratie an sich. Zo raakten fotograaf Maarten Groen en het team van Lemon Scented Tea geïnspireerd op de flow van deze whisky en gingen opzoek naar momenten met flow en legden dat vast op analoog beeld in Nederland en Schotland. Vervolgens dompelden ze de beelden onder in de whisky zelf. Het resultaat? Unieke, subtiele en uitgesproken beelden, net zoals de The Dalmore zelf.
Iedere foto is verrijkt met de ziel van The Luminary no. 3. In de expositie staat één ding centraal: flow. Zo volgt iedere serie beelden een visuele beweging. Een lijn die je vanzelf met je ogen volgt.









Vaderdagcadeautip
Nog opzoek naar een cadeau voor vaderdag? Dit is hét cadeau voor vaders die alles al lijken te hebben, behalve deze whisky.
Tip van de redactie: combineer dit cadeau met een persoonlijke tasting op een bijzondere locatie, of een architectuurboek waarin ook werk van Foster + Partners wordt uitgelicht – voor een Vaderdag om nooit te vergeten.

ZIE OOK: The Dalmore Luminary No.3